مشاوره خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

این مقاله مربوط به بهینه سازی موتور جستجو در املاک و مستغلات (SEO) است. در استفاده از این مقاله ، SEO املاک و مستغلات عملیاتی برای بهبود وب سایت یک بنگاه املاک و مستغلات برای دید بهتر موتور جستجو است.

کاملاً ساده به نظر می رسد؟ به همان راحتی که به نظر می رسد ، چیزهای بیشتری نسبت به آن وجود دارد. اینترنت دنیایی پررونق ، پر سرعت و با فناوری پیشرفته است که در آن چیزهای مهم باید بزرگتر و بسیار بهتر از آنچه در حال حاضر بوده است باشند. هزاران هزار وب سایت در آنجا وجود دارد که احتمالاً بسیاری دقیقاً مانند وب سایت های شما هستند. چگونه باعث می شوید سایت اینترنتی بالاتر از رقبا باشد؟ چگونه اطمینان حاصل می کنید که مشتریان ابتدا به سایت شما می آیند و از شما خرید می کنند؟

شما باید راهنمایی های بهینه سازی موتور جستجو را داشته باشید تا با کسب رتبه بالاتر در سئو  این موتورهای جستجو به شما کمک کند از طریق پول شخصی مورد نیاز خود درآمد کسب کنید. این می تواند همان چیزی باشد که شما را در استراتژی قرار می دهد تا با توجه به کلمه کلیدی خود در موتورهای جستجو مورد توجه قرار دهید. همچنین می تواند خیلی بهتر از تمایز بین درآمد چند صد دلاری ماهانه و چند هزار تومانی باشد.

ما اغلب از طریق مشتری و ایمیل از مشتری می پرسیم که چرا رتبه بندی کاهش یافته است و هیجان ما برای توضیح چیزها را به ما تحریک می کند و معمولاً صبر و شکیبایی می خواهیم زیرا نوع نوسانات آنها هر از چند گاهی رخ می دهد. یکی از مشتری ها این کار را انجام داد به جز و یک بار رتبه بندی اش به موقعیت های برتر رسید ، او فقط برای گفتن ایمیل به من ایمیل زد تا “هی ، حق با تو بود!”

مطالعه و تمرین سئو برای خودم بسیار خوب بوده است. پنج سال پیش ، هرگز خواب نمی دیدم که مطالعه من در زمینه بهینه سازی منجر به عادت های هزینه اینترنت شود. من به خوبی از مشتری هایم مراقبت می کنم و گاهی اوقات کمی فراتر از آنچه بعضی ممکن است معمولاً وظیفه را انجام دهند ، پیش می روم. مشتریانی دارم که هزینه های خوب مرا پرداخت می کنند و نشان می دهند که آنها نگران شرکت من هستند. در نتیجه کاری که انجام داده ام ، از تکرار شگفت انگیز تجارت و وفاداری مشتری لذت بردم. تجارت ارجاعی ممکن است بهترین نوع تجارت باشد زیرا در واقع انجام کارها و کارهای زیادی را شامل نمی شود. شما می دانید که وقتی آنها می رسند ، آن وعده غذایی به دلیل لیست آهنگ ، می خواهد یکی وظیفه خود را انجام دهد. تجارت فوق العاده ای است

یک شرکت از بزرگترین شرکتهای Seo پس از انقضا قرارداد یک ساله آنها به ما مراجعه کرد. ما فقط رتبه بندی آنها را بررسی کردیم تا نتایج زیر استاندارد را پیدا کنیم. هیچ مشکلی برای جریمه یا جعبه شن وجود نداشت ، فقط عدم عملکرد عالی. افراد شاغل می توانند تصمیم بگیرند که شرکت فعلی آنها به اندازه کافی متخصص کافی را انجام نمی دهد. هنگامی که این مشتری با ما امضا کرد ، ما توانستیم با کاهش هزینه های دو ماهه بیشتر با کلمات کلیدی نزدیک به صفحه اول ارتباط برقرار کنیم.

بله ، من از گوگل و یاهو مطلع هستم. تبدیل شدن به بزرگترین ، سودآورترین موتور جستجو و دایرکتوری در مورد محیط زیست! آنها را فراموش کنید! دقیقاً؟ زیرا علیرغم آنچه ممکن است ادعاهای SEO خراب خاص ادعا کند ، آنها نمی توانند لیست ده شما در Google یا Yahoo!

نیازی به گفتن نیست ، در حالی که مردم به طور مداوم به دنبال روش های منحصر به فرد جدیدی هستند که بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت خود تحویل دهند ، صنعت سئو به منظور رشد بیشتر خواهد شد. با این وجود ، درک اینکه کمپین ها چیست هنوز مهم خواهد بود. هر کسی درک کاملی از SEO و PPC دارد ، شما می توانید اطلاعات مربوط به موضوع استراتژی موتور جستجو برای سایت خود را دریابید.

مشاوره خدمات تبلیغاتی و بازاریابی
Scroll to top